Hakkımızda

Acı Kahve Special Gourmet

Markalaşma serüvenimiz 2012 yılında başladı. AVM stantlarında kahve ve çikolata satışı ile başlayan Acı Kahve hikâyesi şimdi Türkiye’nin en kaliteli ve en tanınmış markası olma yolunda. Doğu Anadolu’da Elazığ, Malatya, Bingöl, Muş ve Tunceli, Güneydoğu Anadolu’da Diyarbakır ve Adıyaman illerindeki restoran, cafe ve bistrolara doğal reçetelerle hazırlanan pasta, kek, turta çeşitleri yanında, tatlandırıcı şurup ve krema, dünyanın en kaliteli çekirdeklerinden oluşan kahve çeşitleri, barista makineleri, pizza ve hamburger gibi fast food ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Doğasında Lezzet Var

Türkiye’nin en seçkin markalarıyla çalışan Acı Kahve Special Gourmet’de birçok çay ve kahve türü bulunmaktadır. Restoran, cafe ve bistrolar için yalnızca çay ve kahve satmıyoruz. Çayın yanında yiyebileceğiniz kurabiye çeşitleri, pankekler, dilim kek ve pastalar da satıyoruz. Kahvenin her türlüsünün yanına çok yakışan çakıl taşı çikolata çeşitlerimiz de damaklarınıza ayrı ve güzel bir tat bırakmaya aday.

Onaylanmış Kalite

Satmış olduğumuz ürünler ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi bünyesinde sertifikalandırılmıştır.

Hızlı, Güvenli, Kaliteli ve En Önemlisi de Sağlıklı…

Kusursuz iş disiplinimiz ve alanında uzman ekibimiz sayesinde siparişleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde size ulaşmaktadır. İlk günkü tazeliğini koruyan ürünlerimiz, vitrinlerdeki yerini tam zamanında alacak şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz.

Türkiye’nin En Lezzetli Dibek Kahvesi

2015 yılında üretimine başladığımız Harput Dibek Kahvesi, şu an Türkiye’nin birçok noktasında satılıyor. Türkiye’nin beğenisini kazanmak için toplamda 400.000 bardak ücretsiz kahve dağıtımı gerçekleştirdik. İki yıl gibi kısa bir sürede 1.500.000 paket kahve satışımız gerçekleşti. 18 farklı ilde bulunan bayilerimiz ve satış noktalarımız az yatırımla kısa bir süre içerisinde çok başarılı işlere imza attılar.